14 CfU. De secretaris, Februari 1948. straatvegen, sneeuwruimen en vegen voorheen werd betaald uit de post onderhoud van straten en wegen. Voor een gedeelte werden deze werkzaamheden ten laste van genoemde post reeds verricht door de Reini- gingsdienst. In meerdere of mindere mate behoren deze werkzaamheden echter onder genoemde dienst thuis. Voor een betere personeelsbezetting en ook v,oor een goede uitvoering van het werk is het ook juister wan- neer genoemde werkzaamheden geheel bij die dienst worden ondergebracht. Hierdoor kan voorkomen wor- den dat in de zomer los personeel moet worden aan- genomen, voor zover althans beschikbaar, waarvoor echter 's winters geen werk is. Deze gewijzigde organi- satie zal het voorts mogelijk maken, dat de Reinigings- dienst met eigen krachten meer rijwerk voor Openbare Werken zal kunnen verrichten. Een gevolg van een en ander is, dat het nadelig saldo van de Reinigingsdienst ongeveer f 30.000.hoger wordt, waartegenover echter staat, dat voor onderhoud van straten en wegen ongeveer f 10.000.minder ge- raamd kan worden. Dit bedrag is lager dan de stijging der kosten van de Reinigingsdienst, omdat de wegen- post belast is met f 18.600.voor oppervlaktebehande- ling, f 500.voor waarschuwingsborden en f 3000. voor onvoorziene uitgaven. Heemstede, 14 Januari 1948. Burgemeester en wethouders van Heemstede, J. P. W. VAN DOORN. De secretaris, N. VOS. Behoort bij de notulen van de vergadering van de Raad van 1948. De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1948 | | pagina 7