44 29 April 1948. 3. In artikel 4, 2e lid, wordt in de plaats van ,,f 0.96 gelezen: ,,f 0.48". 4. Aan artikel 8 wordt toegevoegd: ,,hem zal daarbij tenminste één verhoging van 0.48 per week worden toegekend. IV. 1. Indien het bruto loon van de werkman min- der bedraagt dan het voor hem krachtens het volgende lid geldend garantiebedrag, ontvangt hij een vaste garantietoelage, waarvan het bedrag gdijk is aan het verschil tussen het voor hem geldende garantiebedrag en zijn brutoloon. 2. Het garantiebedrag, bedoeld in het vorige lid, bedraagt: a. voor hen, die op 1 Juli 1947 gehuwd waren, voor ongehuwden-enige kostwinners en voor hen, die na vorengenoemde datum tenminste 23 jaren oud zijnde, in het huwelijk treden of zijn getreden, 34,56 per week; b. voor de niet onder a genoemde werklieden, die de leeftijd van 21 jaren hebben bereikt, 26,88 per week. 3. Burgemeester en wethouders zijn bevoegd te be- sluiten, dat aan door hen te bepalen groepen van onge- huwde belanghebbetiden de garantietoelage niet wordt verleend. 4. Indien de belanghebbende meer dan één betrek- king in dienst van de gemeente bekleedt,wordt de garantietoelage slechts verleend, indien de gezamelijke som van het brutoloon minder bedraagt dan het voor hem geldende garantiebedrag. 5. Een belanghebbende, die een betrekking bekleedt, welke als een nevenbetrekking behoort te worden be- schouwd, heeft uit dien hoofde geen aanspraak op de garantietoelage, bedoeld in het le lid, tenzij hij meer dan één nevenbetrekking in dienst van de gemeente bekleedt en hij in de gezamenlijke vervulling daarvan bij voort- during een volledige dagtaak vindt.

Raadsnotulen Heemstede | 1948 | | pagina 23