42 29 April 1948. CREDIET VOOR RIJWIELBERGPLAATS BIJ ,,DE MEERLHORST". Aan de Raad, In het crediet van f 12.000.bij uw besluit van 26 Februari 1948, No. 25, beschikbaar gesteld voor de vorming van een R.K. afdeling van de gemeentelijke openbare leeszaal en bibliotheek, is begrepen een be- drag van f 4000.voor verbouwingskosten. De ruimte, welke bestemd zal worden voor de R.K. leeszaal, werd gebruikt als rijwielbergplaats voor het personeel dat in ,,de Meerlhorst" werkzaam is. Voor deze rijwielberging zal dus nu een andere oplossing gezocht dienen te wor- den. Deze kan verkregen worden door aanbouw aan de R.K. leeszaal, zoals op een voor U ter inzage lig- gende tekening is aangegeven, echter van wat groter afmetingen dan de bestaande. De kosten hiervan wor- den door de directeur van openbare werken geraamd op f 2500.Waar het dringend gewenst is, dat voor het in dit gebouw werkzame personeel een rijwielberg- plaats aanwezig is, verzoeken wij U, door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit, een aanvullend crediet van f 2500.— beschikbaar te willen stellen. Heemstede, 24 Maart 1948. Burgemeester en wethouders van Heemstede, J_. P. W. van Doorn. De secretaris, N. Vos. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; BESLUIT: ten behoeve van het maken van een rijwielbergplaats bij ,,de Meerlhorst" een crediet beschikbaar te stellen van f 2500.—. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 29 April 1948. De voorzitter. secreraris.

Raadsnotulen Heemstede | 1948 | | pagina 3