50 29 April 1948. CREDIET COMMISSIE KONINGINNEDAG. Aan de Raad, In de loop van dit jaar zal niet alleen de verjaardag van H.M. de Koningin tot feestvreugde aanleiding geven, maar zal ook Haar Regeringsjubileum op feeste- lijke wijze dienen te worden herdacht. Alom in den lande maakt men zich op, om een en ander op grootse en waardige wijze te herdenken. Ook Heemstede wil in deze niet achter blijven en wij juichen het daarom toe dat de Commissie Koninginnedag bereid is gevonden de verzorging van de feestelijkheden op zich te nemen. Aangezien het niet in de bedoeling ligt voor de be- strijding van de kosten een beroep te doen op de inwo- ners, is het noodzakelijk dat de gemeente zich met de uitgaven belast. Wij achten het alleszins redelijk, dat benevens het reeds verleende crediet van f 4000.in Uw vergade- ring van 25 Maart j.l. ter uitreiking van een herinne- ringsgeschenk aan het 50-jarig Regeringsjubileum van H.M. de Koningin aan de Heemsteedse schooljeugd, ook aan de bovengenoemde commissie een crediet wordt verleend ten einde de feestelijkheden te kunnen regelen in overeenstemming met het peil aan onze gemeente waardig. Bij de uitvoering daarvan, zijn wij er van over- tuigd, dat de Commissie daarbij bescheidenheid in acht zal moeten nemen. In de overtuiging dat U onze ziens- wijze geheel kunt delen, nodigen wij U uit daarvoor een bedrag van f 6000.beschikbaar te stellen door vast- stelling van bijgevoegd ontwerp-besluit. Heemstede, 14 April 1948. Burgemeester en wethouders van Heemstede, J. P. W. van Doorn. De secretaris, N. Vos.

Raadsnotulen Heemstede | 1948 | | pagina 45