53 29 April 1948. HERSTEL BITUMEN VOETPADEN. Aan de Raad, In het vorig jaar werd overgegaan tot het in orde brengen van verschillende rijwegen en van een zeer groot deel van de bitumen-voetpaden. Het herstellen van een gedeelte der bitumen voetpaden werd toen niet uitbesteed omdat het, zoals werd medegedeeld, in het voornemen lag op een later tijdstip de niet in het bestek vermelde voetpaden, in eigen beheer te laten opknappen. De toestand van die voetpaden is thans zo slecht dat het noodzakelijk is dat nu tot uitvoering van die her- stelwerkzaamheden wordt overgegaan. De wegen, waarvan de voetpaden voor het verkrij- gen van een nieuwe deklaag in aanmerking komen zijn de volgende: Herenweg, Brederolaan, Const. Huijgenslaan, Tes- selschadelaan, P. C. Hooftkade, Ritzema Boskade, Clu- siuslaan, Jac. P. Thijsselaan, Heimanslaan en Glipper- weg. Zoals reeds vermeld zal de deklaag worden aange- bracht door personeel van het bedfijf voor Openbare Werken, met materiaal dat, van de fabriek, klaar op het werk wordt aangevoerd. Deze werkzaamheden zul- len een uitgaaf vorderen van rond f 46.000. Onder mededeling dat de Commissie voor Openbare Werken zich met dit voorstel geheel kan verenigen, nodigen wij U uit door vaststelling van bijgevoegd ont- werp-besluit het benodigde bedrag beschikbaar te stel- len. Wij voegen hieraan nog toe de opmerking dat de levensduur van de deklaag van deze voetpaden kan worden gesteld op 7 jaar, zodat jaarlijks een bedrag van f 6600.zal moeten worden afgeschreven. Heemstede, 21 April 1948. Burgemeester en wethouders van Heemstede, J. P. W. van Doorn. De secretaris. Westra, l.s.

Raadsnotulen Heemstede | 1948 | | pagina 51