59 27 Mei 1948. VERORDENING OP OPSLAGPLAATSEN. Aan de Raad. Van gemeentewege wordt, zoals U bekend is, geen moeite gespaard om het aanzien der gemeente zo goed mogelijk te maken en te houden. Belangrijke bedragen worden ter bereiking van dit doel uitgegeven. Toch hangt het niet uitsluitend af van voorzieningen, welke het gemeentebestuur treft, of de gemeente er aantrekkelijk uitziet; ook door de inwoners moet de nodige steun worden verleend, hetgeen wij consta- teren dit met voldoening in de regel ook geschiedt. Wij menen echter dat, indien de nodige medewerking achterwege blijft, en daardoor het aanzien der gemeente wordt geschaad, het gemeentebestuur de bevoegdheid moet bezitten om door krachtig optreden te bereiken hetgeen noodzakelijk wordt geacht. Het is dan ook op deze grond, dat wij van oordeel zijn, dat voorschriften dienen te worden vastgesteld betreffende het hebben van opslagplaatsen van afbraak, puin, oude materialen e.d., een en ander voor zover deze opslagplaatsen van de openbare weg of van een voor het publiek toegankelijke plaats af zichtbaar zijn. Aangezien de voorschriften van eenvoudige aard zijn, behoeven zij o.i. geen nadere toelichting. Onder mededeling dat de Commissie voor de Straf- verordeningen zich met een en ander geheel kan vereni- gen, bieden wij U bijgevoegd ontwerp-besluit ter vast- stelling aan. Heemstede, 19 Mei 1948. Burgemeester en wethouders van Heemstede, P. W. van Doorn. De secretaris, N. Vos.

Raadsnotulen Heemstede | 1948 | | pagina 11