59 27 Mei 1948. VERORDENING OP OPSLAGPLAATSEN. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 19 Mei 1948 met het advies van de Commissie voor de Strafverordeningen BESLUIT; vast te stellen de volgende verordening: „Verordening op opslagplaatsen". Artikel 1. 1. Onverminderd hetgeen daaromtrent door een ho- gere wetgever is of wordt bepaald, is het verboden in de gemeente op terreinen, welke van de open- bare weg of van een voor het publiek toeganke- lijke plaats af zichtbaar zijn, zand, grint, bouw- materialen, bouwgereedschappen, steenkolen, sintels, slakken, bries, mest, bagger, afbraak, puin, oude materialen, buiten het normale gebruik gesteld materiaal, scheepswrakken, onbruikbare of aan haar normale bestemming onttrokken motorrijtuigen of andere zodanige al dan niet van een motor voor- ziene rij- en voertuigen of onderdelen van zodanige motorrijtuigen, rij- of voertuigen of van vaartuigen op te slaan, te bergen of geborgen te houden. 2. Het verbod in het eerste lid is mede van toepassing op terreinen als in dat lid bedoeld, welke aan het gezicht zijn onttrokken op een wijze welke naar het oordeel van burgemeester en wethouders ôf op zich zelf ôf in verband met de omgeving uit een oogpunt van welstand aanstoot kan geven. Artikel 2. 1. Van het bepaalde in artikel 1 kan ontheffing wor- den verleend door burgemeester en wethouders, die aan deze ontheffing voorwaarden kunnen ver- binden. 2. Ten aanzien van het opslaan, bergen of geborgen

Raadsnotulen Heemstede | 1948 | | pagina 12