61 27 Mei 1948. CREDIET VOOR DE VOORWEGSCHOOL. Aan de Raad. Reeds in 1939 waren plannen in overweging om aan de Voorwegschool enkele voorzieningen te treffen. Door de tijdsomstandigheden zijn die plannen toen niet vol- ledig uitgewerkt en heeft de uitvoering dus ook niet meer plaats gehad. Uit een destijds ingekomen schrijven van de ouder- commissie van genoemde school bleek ons, dat deze commissie het treffen van enige voorzieningen even- eens nodig oordeelde. De huidige omstandigheden nopen ons de te treffen voorzieningen tot het hoog nodige te beperken. De Voorwegschool is een oud gebouw, dat nog beschikt over toiletten die in de leslokalen uit- komen. Uit hygiënische overwegingen is dit ongewenst, zodat hierin voorzien dient te worden, vooral wat be- treft de uitgebouwde toiletten die op de speelplaats uitkomen. Wanneer deze verdwijnen, krijgt de school tevens de beschikking over een wat grotere speelplaats. Volgens een door de Directeur van Openbare Werken ingezonden plan is het mogelijk aan het einde van de hall van de school enkele nieuwe toiletten te bouwen. Als een gevolg hiervan zullen riolering, waterleiding en centrale verwarming uitgebreid of gewijzigd moeten worden, terwijl uit deze werkzaamheden ook enig schilderwerk zal voortvloeien. Tot de uit te voeren werkzaamheden behoort o.i. ook het vervangen van de bestaande afscheiding langs de Voorweg door een nieuwe. Door op deze wijze slechts de meest noodzakelijke werkzaamheden uit te voeren worden de kosten ook tot het hoog nodige beperkt. De totale kosten worden geraamd op 15.000.-. De afschrijving hiervan zal o.i. kunnen geschieden in een periode van 15 jaren. Wij stellen U voor door vaststelling van bijgevoegd

Raadsnotulen Heemstede | 1948 | | pagina 17