55 27 Mei 1948. groting en tekening. Is er aanleiding voor toekenning van premie, dan moet deze, door ons worden berekend en kunnen wij beschikbaarstelling vragen van het Rijks- aandeel. Het is in elk geval gewenst dat de aanvragen zo spoedig mogelijk voor verdere behandeling kunnen worden doorgezonden en het zou o.i. vertraging op- leveren, wanneer iedere aanvrage door de Raad zou moeten worden behandeld, waar de regeling zelf aan- geeft in welke gevallen de premie niet toegekend kan worden. In verband daarmede stellen wij U voor ons te machtigen tot toekenning der premie over te gaan en daarvoor een ten laste van de gemeente blijvend crediet beschikbaar te stellen van f 10.000.De af- schrijving kan o.i. geschieden in 10 jaren. Een ontwerp- besluit wordt U daarvoor hierbij ter vaststelling aan- geboden. Heemstede, 19 Mei 1948. Burgemeester en wethouders van Heemstede, P. W. van Doorn. De secretaris, N. Vos. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; BESLUIT: I. burgemeester en wethouders te machtigen in daar- voor in aanmerking komende gevallen over te gaan tot de toekenning van premie volgens de bepa- lingen van de premieregeling voor woningverbete- ring en -splitsing. II. te dien einde op de kapitaaldienst van de begroting voor het jaar 1948 een ten laste van de ge- meente blijvend bedrag beschikbaar te stellen van f 10.000.af te schrijven in 10 jaren. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 27 Mei 1948. De voorzitter, De secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1948 | | pagina 4