76 29 Juli 1948. bestuur, onder goedkeuring van burgemeester en wet- houders van Heemstede, zulks onder overlegging van een verslag en een rekening en verantwoording betref- fende de liquidatie. Artikel 22. Overigens zullen bij opheffing der stichting de vol- gende regels in acht worden genomen. 1. Het bestuur zal, alvorens tot vereffening over te gaan, alle bezittingen, met de daarop rustende las- ten en verplichtingen, en alle schulden der stichting gezamenlijk aanbieden aan de gemeente, waarin de onroerende goederen der stichting zijn gelegen, en wel tegen -teruggave van het bijeengebracht, ge- stort of ter vestiging van de stichting afgezonderd, kapitaal en uitkering van een billijk bedrag voor liquidatiekosten, en onder voorwaarde, dat die eigendommen de bestemming zullen behouden om te dienen in het belang van de verbetering der volkshuisvesting. 2. Voor zover enige andere gemeente dan die, waarin de onroerende goederen zijn gelegen, tot de verkrij- ging daarvan door voorschot- of bijdrageverlening medewerkte, zal het bestuur de aanbieding, onder 1 omschreven, doen aan die andere gemeenten. 3. Bij ontstentenis van onroerende goederen zal de aanbieding, onder 1 omschreven, geschieden aan de gemeente Heemstede. 4. Indien in het geval, onder 2 bedoeld, de gemeenten niet tot overeenstemming mochten geraken omtrent de verdeling van de bezittingen der stichting, zullen binnen een jaar na de opheffing Gedeputeerde Sta- ten, behoudens beroep op de Kroon, een regeling tot verdeling treffen. Artikel 23. In geval van opheffing der stichting gevolgd door niet-aanvaarden van enige aanbieding, als in artikel 22

Raadsnotulen Heemstede | 1948 | | pagina 25