79 29 Juli 1948. GRATIFICATIE AAN GEM. PERSONEEL VOOR 1948. Aan de Raad. Vorig jaar is krachtens K.B. van 13 Augustus 1947, Stbl. H 303, aan het daarin genoemde burgerlijk rijks- personeel voor 1947 een gratificatie toegekend van 2 van de beloning, met een maximum van f 50. Op grond van een circulaire van de Minister van Binnenlandse Zaken, van 2 Juli 1947, waarin bedoeld K.B. werd aangekondigd, is bij Uw besluit van 14 Augustus 1947, no. 46 voor het betrekkelijke gemeen- tepersoneel eenzelfde regeling getroffen. Het is te verwachten dat ook dit jaar aan het bur- gerlijk rijkspersoneel een soortgelijke uitkering zal worden gedaan, dat ook nu aan de besturen der lagere publiekrechtelijke lichamen medegedeeld zal worden, dat ten aanzien van hun personeel soortgelijke maat- regelen zullen kunnen worden getroffen. O.i. is daar dan zeker aanleid-ing voor aanwezig. De tekst van de regeling voor het rijkspersoneel is dus nog niet bekend, zodat wij niet weten of het per- centage gelijk zal zijn als vorig jaar en ook niet, of de gratificatie weder aan een maximum zal zijn gebon- den. Voorts bestaat er geen zekerheid of de regeling thans voor het gehele personeel zal gelden. Wij menen daarom dat volstaan kan worden met de vaststelling van een eenvoudig besluit, krachtens hetwelk geheel zal worden gehandeld als in het te verwachten K.B. zal worden omschreven. Wij stellen U daarom voor over te gaan tot de vaststelling van het bijgevoegde ontwerp-besluit. Heemstede, 21 Juli 1948. Burgemeester en wethouders van Heemstede, J. P. W. van Doorn. De secretaris, N. Vos.

Raadsnotulen Heemstede | 1948 | | pagina 31