85 29 Juli 1948. Indien het plan, om te kunnen worden uitgevoerd, de goedkeuring behoeft van of namens andere instanties dan de gemeentelijke, wordt de termijn, bedoeld in de e alinea van dit artikel, gerekend vanaf de dag van ontvangst dier goedkeuring. Als over het plan het advies van gemeentelijke commissies of soortgelijke organen moet worden ingewonnen, wordt de termijn qe~ noemd in de le alinea gesteld op iy2 maand. C. In art. 20 vervalt: ,,bouwen of D. In art. 32, 2e alinea, wordt ,,vernieuwen" ver- vangen door: ,,gedeeltelijk vernieuwen". E. In art. 38 wordt ,,die" vervangen door „welke" eri „tenminste even" door „voldoende". ^rt- 45 wordt vervangen door een nieuw arti- kel 45, luidende als volgt: 1. Geen gebouw mag worden gebouwd, anders dan aan een weg aangelegd ter plaatse, volgens de afmetingen en ter hoogte door de gemeenteraad bepaald of goedgekeurd, en voor de openbare dienst bestemd. Een gebouw wordt slechts dan geacht aan een weg te liggen, indien het terrein, tussen het gebouw en de weg gelegen, over de volle breedte van het bij het gebouw behorende erf gemeten, bij dat erf behoort en daarover rechtstreeks een vrij uitpad op de weg bestaat of verzekerd is. Onder het oprichten van een gebouw aan een weg wordt verstaan het oprichten van een gebouw tus- sen voorgevelrooilijn en achtergevelrooilijn. 2. Het bepaalde in het eerste lid is niet van toepas- sing op bijgebouwen, behorende bij een al dan niet aan een weg gelegen hoofdgebouw. 3. Van het bepaalde in het eerste lid is vrijstelling mogelijk voor het bouwen van: a. boerderijen, bollenloodsen en andere vrijstaande gebouwen en woningen ten dienste van de uit- oefening van de land-, tuin- of bosbouw of de veehouderij, benevens buitenplaatsen en land-

Raadsnotulen Heemstede | 1948 | | pagina 48