85 29 Juli 1948. het uitbreiden of het veranderen van een gebouw, dat bestond bij de inwerkingtreding van deze verordening, of voor welks bouw. krachtens de voor dat tijdstip gel- dende verordening, vergunning was verleend, mits de bestaande toestand wordt verbeterd; 2e. bij de bouv/ van woningen van beperkte levens- duur en geprefabriceerde woningen van door de ïnspectie voor de Volkshuisvesting goedgekeurd type. O'1. Art. 73 wordt aangevuld met een nieuwe alinea, luidende: Alle nieuw te bouwen en alle geheel of grotendeels te veranderen of te vernieuwen woningen, welke inge- volge het le lid van art. 80 moeten zijn aangesloten aan de drinkwaterleiding, moeten worden voorzien van privaten, ingericht voor waterdoorspoeling. P. Art. 79 wordt aangevuld met een nieuwe alinea, luidende: Dezelfde vrijstellingen kunnen worden gegeven voor woningen van beperkte levensduur en geprefabriceerde woningen als bedoeld in art. 72. Q. Art. 92 wordt aangevuld met een nieuwe alinea, luidende: Van het in de artt. 85 en 89 tot en met 91 bepaalde kan door burgemeester en wethouders vrijstelling wor- den verleend voor de bouw van woningen van be- perkte levensduur en geprefabriceerde woningen als bedoeld in art. 72, wanneer daardoor, voor de in de omgeving gelegen bouwwerken, geen aanmerkelijk brandgevaar ontstaat. R. Art. 98 wordt aangevuld met een nieuwe alinea, luidende: Voor de bouw van woningen van beperkte levensduur kunnen burgemeester en wethouders van deze bepaling geheel of gedeeltelijk vrijstelling verlenen. S. Art. 110 wordt aangevuld met een nieuwe alinea, luidende: Voor de bouw van woningen van beperkte levens- duur en geprefabriceerde woningen als bedoeld in art. 72 kunnen burgemeester en wethouders van de bepalingen van dit artikel vrijstelling verlenen.

Raadsnotulen Heemstede | 1948 | | pagina 55