85 29 Juli 1948. T. In art. 121 wordt voor basterdmortels de „2" onder Portlandcement vervangen door een „1". U. Art. 122 wordt aangevuld met een nieuwe alinea, luidende: Burgemeester en wethouders kunnen voor de bouw van woningen van beperkte levensduur en geprefabri- ceerde woningen als bedoeld in artikel 72 van de bepa- lingen van dit artikel, vrijstellingen verlenen. V. 16. Bouwwerken van tijdelijke aard" en „Art. 141" worden vervangen door: 16. Bouwwerken van tijdelijke en bijzondere aard. Art. 141. Burgemeester en wethouders zijn bevoegd van de in dit hoofdstuk vervatte voorschriften vrijstelling te ver- lenen ten behoeve van het bouwen van bouwwerken van tijdelijke aard. Voor gebouwen van bijzondere aard of uitvoering of voor een bijzonder doel of bestemming stellen burge- meester en wethouders de eisen vast, die kunnen af- wijken van de eisen gesteld aan woningen of daarvoor bedoeld in de 4 tot en met 15. VI. Art. 145 wordt aangevuld met een nieuwe alinea, luidende: Onder de bepalingen van het eerste lid vallen ook buitenschilderwerken, -stucadoorwerken en dergelijke indien de kleur, soort of wijze van bewerking niet in overeenstemming is met daaraan volgens art. 58 te stellen eisen. W. In art. 148, le alinea. wordt ,,ophooping" ver- vangen door ..ophoging". X. Art. 150 wordt vervangen door een nieuw art. 150, luidende: Indien, naar het oordeel van burgemeester en wet- houders een muur van een bouwwerk, als bedoeld in art. 11 onder le. en 3e., vochtig is:

Raadsnotulen Heemstede | 1948 | | pagina 56