72 29 Juli 1948. b. een bedrag voor de kosten van het overbrengen van de inboedel, zulks echter met dien verstande, dat in geen geval meer in rekening mag worden gebracht dan 10 der wedde per jaar. Onder kosten van over- brenging van de inboedel worden mede verstaan de kos- ten van het in- en uitpakken. c. een vergoeding ten bedrage van 5 der wedde per jaar, ter bestrijding van alle verder uit de verhui- zing voortvloeiende onkosten. 2. Een zodanige tegemoetkoming kan ook worden toegekend bij verplaatsing binnen de gemeente, wan- neer hiermede gedwongen verhuizing gepaard gaat. 3. Bij de bepaling van het bedrag der tegemoetko- ming, in dit artikel bedoeld, zal gelet worden op de werkelijke uitgaven van belanghebbende en alleen voor zover deze geacht kunnen worden met zuinigheid te zijn gedaan. Het verzoek tot het verkrijgen der tegemoet- koming wordt door belanghebbende schriftelijk inge- diend onder overlegging, voor zover mogelijk, van qui- tantiën. Artikel 3. 1Indien de ambtenaar geen eigen huishouden heeft of dit niet naar de gemeente Heemstede wordt overgebracht, wordt ter bestrijding van de in artikel 2, lid 1sub b genoemde kosten van het overbrengen van de inboedel geen hogere vergoeding toegekend dan 3 der wedde per jaar. 2. De in artikel 2, lid 2, sub c genoemde vergoeding kan slechts in bijzondere gevallen aan de in het vorig lid van dit artikel bedoelde personen verleend worden, en zal dan in de regel niet meer bedragen dan 1/6 deel van de wedde per maand. Artikel 4. 1Eveneens kunnen burgemeester en wethouders aan hem, die na 1 Januari 1948 voor het eerst in dienst der gemeente is getreden, en er niet in kan slagen voor zich en zijn gezin een geschikte woning in de ge- meente Heemstede of in de onmiddellijke omgeving daarvan te vinden, een vergoeding toekennen van 90

Raadsnotulen Heemstede | 1948 | | pagina 8