86 19 Augustus 1948. 5e Alle lusten en lasten van het verkochte ko- men vanaf de dag der aanvaarding ten bate en laste van de koopster, zullende op de dag van aanvaarding tussen de verkoper en de koopster, ene verrekening plaats hebben van alle lopende huren en belastingen. 6e De koopster verplicht zich bij het passeren der notariële akte van overdracht bij beta- ling van de koopsom daarenboven te zullen voldoen een rente van 3% per jaar van deze koopsom van 28 October 1946 af tot de dag van betaling dier koopsom. 7e De koopster verbindt zich de tuinbaas, A. Hendriks in dienst van verkoper werkzaam voor f 35. per week, met vrij wonen en vrij gebruik van licht en water, in haar dienst te zullen aannemen bij het passeren der akte van overdracht. b. om in de kadastrale aanduiding van de te aan- vaarden percelen en in de redactie van de bepa- lingen en voorwaarden waaronder deze aan- ko°P geschiedt, zodanige wijzigingen en aanvul- lingen aan te brengen, als zij na advies van de Commissie voor het Grondbedrijf nodig zullen oordelen, of wel Gedeputeerde Staten wense- lijk zullen achten. Het onder I a vermelde terrein, voor zover dat op de hierbij behorende tekening geruit is aangegeven, en de opstallen, met uitzondering van de oranjerie, in te brengen in het Grondbedrijf voor de som van f 135.000.vermeerderd met de verschuldigde rente en kosten van overdracht. Gedaan ter openbare raadsvergaderinq van 19 Augustus 1948. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1948 | | pagina 6