132b 23 December 1948. worden ontstoken en geblust. Bij eventuële weigering der automaten is Bennebroek bevoegd door eigen per- soneel met behulp der handbediening de lantaarns te ontsteken of te blussen. De kosten van deze werkzaam- heden kunnen niet op Heemstede worden verhaald. Art. 5. De vergoeding per jaar door Bennebroek aan Heem- stede te betalen bedraagt: tachtig gulden voor een nachtlantaarn en zestig gulden voor een avondlantaarn. Hierin zijn begrepen de kosten van aanschaffing, on- derhoud, automatische bediening, alsmede de levering van het benodigde gas, kousjes en verder materiaal. De lantaarns worden voorzien van 3 kousjes per lantaarn. Voor lantaarns met meer dan 3 kousjes wor- den de genoemde bedragen naar evenredigheid ver- hoogd. Wanneer in de loop van het jaar wijziging plaats heeft in het aantal lantaarns zullen de meerdere of min- dere kosten verrekend worden in evenredigheid met de tijdsduur waarin deze wijziging van toepassing is. Art. 6. Alle schade, toegebracht aan het materiaal der ver- lichting, binnen de gemeente Bennebroek, wordt, voor zover niet ontstaan uit een gebrek van het materiaal zelf, tenzij binnen een maand na het ontstaan der schade deze van andere zijde vergoed is, geleden door de ge- meente Bennebroek en betaald als in art. 8 aangegeven. Art. 7. Na bëindiging der overeenkomst zal Heemstede de lantaarns uit Bennebroek wegnemen, waarbij ook de bij- behorende toevoerleiding van de hoofdbuis zal worden afgesloten. De kosten van deze werkzaamheden komen voor rekening van Bennebroek inclusief het herstellen der bestrating of verharding.

Raadsnotulen Heemstede | 1948 | | pagina 14