136 23 December 1948. worden gezorgd dat de nodige oppervlakte grond aan- wezig is waar te zijner tijd de verschillende plannen kunnen worden verwezenlijkt. Ook dienen reeds nu maatregelen te worden genomen voor het aanbrengen van een behoorlijke beplanting, teneinde op het tijdstip van het in gebruiknemen van de inrichting, de beschikking te hebben over een entou- rage, welke niet alleen een beschutting geeft voor de gebruikers, maar ook het aesthetisch aanzicht van het geheel zal verhogen. Uiteraard brengt dit ook met zich mede, dat het noodzakelijk is dat thans in principe het project in hoofdzaak wordt aanvaard. Immers alleen dan is het mogelijk met het treffen van de verdere voorbereidingen voort te gaan. Met de Commissie voor de Volksgezondheid en met het Bestuur van de Stichting tot Exploitatie van Bad- en Zweminrichtingen hebben wij deze aangelegenheid reeds uitvoerig behandeld. Beide colleges zijn met ons van oordeel dat het overgelegd project in grote lijnen zeer aantrekkelijk is en in principe als basis voor de verdere plannen dient te worden aanvaard, terwijl in verband daarmede reeds nu het aanbrengen van de aangegeven beplanting noodzakelijk moet worden ge- acht. Deze beplanting, met bijkomende grondwerken, waarvan de kosten gezamenlijk worden geraamd op rond f 54.000.kan in het a.s. voorjaar worden aan- gebracht. Wij zijn er van overtuigd dat ook U zich niet alleen met de boven aangegeven wijze van behandeling en voorbereiding van de te stichten zwemvijvers, maar ook in principe met het schetsplan, kunt verenigen, en daarom verzoeken wij het bijgevoegde ontwerp-besluit wel te willen vaststellen. Heemstede, 15 December 1948. Burgemeester en wethouders van Heemstede, J. P. W. van Doorn. De Secretaris, N. Vos.

Raadsnotulen Heemstede | 1948 | | pagina 29