130 23 December 1948. WIJZIGING GROEPSINDELING WERKLIEDEN. Aan de Raad, Bij uw besluit van 29 April 1948, no. 45 is, na de commissie van overleg daarover te hebben gehoord, een nieuwe groepsindeling voor de werklieden vast- gesteld. Blijkens een van Gedeputeerde Staten ontvangen schrijven geeft de Minister van Binnenlandse Zaken er de voorkeur aan dat de categorieën machine-bank- werker en chauffeur-monteur, thans opgenomen in loongroep V, worden geplaatst in loongroep IV. De Minister geeft dan verder in overweging in loongroep V op te nemen de categorieën machine-bankwerker le klasse en chauffeur-monteur le klasse. Bij ons bestaan geen overwegende bezwaren om aan het verlangen van de Minster te voldoen, doch wij geven er de voorkeur aan om dan in loongroep V te spreken van le machine-bankwerker en lechauffeur- monteur, omdat deze titulatuur meer overeenstemt met andere reeds opgenomen categörieën. Deze wijziging behoeft voor het personeel geen na- delige gevolgen te hebben, omdat slechts in de categorie chauffeur-monteur één werkman werkzaam is, die na de wijziging le chauffeur-monteur zou kunnen worden. Op grond van het vorenstaande geven wij U in overweging over te gaan tot de vaststelling van het bijgevoegde ontwerp-besluit. Wij delen U voorts nog mede, dat in het raads- besluit no. 44 van 29 April 1948 onder Bh loongroep VI abusief is gedrukt f 53,32. Dit moet zijn 52,32, Heemstede, 1 December 1948. Burgemeester en wethouders van Heemstede, J. P. W. van Doorn. De secretaris, Westra, l.s.

Raadsnotulen Heemstede | 1948 | | pagina 3