35 12 Mei 1949 CREDIET VOOR VERBETERING VAN WEGEN. Aan de Raad, Onder volgnummers 748 en 750 a van de gemeente- begroting voor dit jaar zijn bedragen van f 20.000.en f 7.000.uitgetrokken voor verbetering van resp. de Vrijheidsdreef en een gedeelte van de Blekersvaartweg. Over deze bedragen kunnen wij echter nog niet be- schikken omdat wij in ons schrijven, waarbij de be- groting werd aangeboden, hebben toegezegd U over de uitvoering van genoemde werkzaamheden afzonder- lijke voorstellen te zullen doen. Gevolg gevende aan deze toezegging delen wij U mede, dat, nu de bruggen in de Vrijheidsdreef klaar zijn gekomen, het noodzakelijk is de wegen van deze dreef, welke thans zeer slecht zijn, weer in goede staat te brengen. De kosten van deze werkzaamheden zullen een bedrag vorderen van rond f 14.500. Door het toepassen van een andere constructie dan aanvankelijk bij het berekenen van het op de begroting uit te trekken bedrag was aangenomen, is het mogelijk met dit bedrag van f 14.500.te volstaan. De uit- voering van dit werk zal worden aanbesteed. De Blekersvaartweg, welke in 1948 reeds voor een gedeelte werd verbeterd, dient thans geheel te worden hersteld. De kosten hiervan worden geraamd op rond f 7.000,— Het ligt in het voornemen deze herstelwerkzaamheden te doen geschieden in eigen beheer door de Dienst van Openbare Werken. Wij stellen U voor ons te machtigen de boven aan- gegeven werkzaamheden te doen uitvoeren door vast- stelling van bijgevoegd ontwerp-besluit. Heemstede, 27 April 1949. Burgemeester en wethouders van Heemstede, J. P. W. van Doorn, De Secretaris, N. Vos.

Raadsnotulen Heemstede | 1949 | | pagina 5