^■1 46 W3T m, \Vmkk iiiïim* äm 16 Juni 1949. 3e WIJZIGING VERORDENING GEORGANISEERD OVERLEG. Aan de Raad. Bij Uw besluit van 30 September 1948, no. 96 heeft U ons gemachtigd de gemeente met ingang van 1 Jan. 1949 te doen toetreden tot de gemeenschappelijke rege- ling van gemeenten, betreffende de behandeling van gemeentelijke personeelsaangelegenheden. Het Centraal Bureau inzake de gemeenschappelijke behandeling van gemeentelijke personeelsaangelegen- heden vestigt er thans, bij circulaire van 22 Maart j.l. de aandacht op, dat in overeenstemming met de ziens- wijze van de bij het centraal overleg betrokken organi- saties de regel geldt, dat onderwerpen waaromtrent in het centraal overleg overeenstemming is bereikt, niet meer behandeld worden met de plaatselijke afdelingen van de organisaties, zodat mitsdien voorzieningen, die na dit overleg door het Centraal Orgaan worden vast- gesteld aan de gemeenten ter vaststelling worden aanbevolen, dienovereenkomstig ook inderdaad plaat- selijk vastgesteld kunnen worden zonder dat daaraan nog behandeling in de plaatselijke overleg-instantie moet voorafgaan. De redactie van de verordening regelende het ge- organiseerd overleg is op deze toestand echter nog niet ingesteld, zodat feitelijk ook over de in de vorige alinea bedoelde aangelegenheden nog plaatselijk overleg nodig zou zijn. Wij achten dit echter, met het Centraal Bureau, niet nodig. Om dit plaatselijk overleg in be- doelde gevallen te voorkomen dient de eerste alinea van artikel 1 van genoemde verordening aangevuld te worden met de woorden: ,,voor zover daarin niet wordt voorzien door het Centraal Overleg ingevolge de ge- meenschappelijke regeling betreffende de behandeling van gemeentelijke personeelsaangelegenheden. Wij menen dat van deze gelegenheid tot wijziging van deze verordening gebruik gemaakt dient te worden haar in ander opzicht aan te passen aan de praktijk. Het komt nl. nogal eens voor dat besluiten van minder WtËÊmÊÊm

Raadsnotulen Heemstede | 1949 | | pagina 11