16 }uni 1949. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; mede gezien het advies van de commissie van overleg voor het gemeentepersoneel; BESLUIT: de Verordening, regelende het georganiseerd overleg voor ambtenaren, politiepersoneel en werklieden in dienst der gemeente Heemstede te wijzigen als volgt: I. In artikel 1, le alinea wordt tussen ,,voorschriften" en ,,wordt" ingevoegd: ,,voor zover daarin niet wordt voorzien door het Centraal Overleg ingevolge de gemeenschappelijke regeling betreffende de behandeling van gemeente- lijke personeelsaangelegenheden". II. Aan het slot van artikel 1 wordt toegevoegd: ,,Het overleg als in deze verordening bedoeld ge- schiedt als regel mondeling. In minder belangrijke aangelegenheden kunnen de organisaties door burgemeester en wethouders in de gelegenheid worden gesteld hun gevoelen schrif- telijk mede te delen. Deze gelegenheid wordt ge- boden door toezending van een ontwerp van het voorgenomen besluit, eventueel met töelichting, met het verzoek binnen een daarbij te stellen redelijke termijn hun gevoelen kenbaar te maken. Indien een organisatie daartoe het verlangen te kennen geeft, wordt over het ontwerp-besluit echter mondeling overleg gepleegd. Aan de voorgaande bepaling wordt geacht te zijn voldaan, indien de organisatie binnen de gestelde termijn van haar gevoelen niet heeft doen blijken." Gedaan ter openbare raadsvergadering van 16 Juni 1949. De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1949 | | pagina 13