16 Juni 1949. In artikel 4, 2e lid, zoals dat is gewijzigd bij raadsbesluit van 29 April 1948, no. 44, vervalt ,,van f 0.48", alsmede ,,en worden verder p'erio- dieke verhogingen toegekend op de grondslag genoemd in het eerste lid". De toevoeging aan artikel 8, zoals die is vastge- steld bij raadsbesluit van 29 April 1948, no. 44, wordt gelezen: ,,hem zal daarbij ten minste één verhoging worden toegekend." De punten IV en V van het raadsbesluit van 29 April 1948, no. 44 vervallen. De inpassing van de op het tijdstip der inwerking- treding dezer regeling in functie zijnde werklieden in de nieuwe loonschalen wordt nader door bur- gemeester en wethouders geregeldl. De loonmarges welke bestaan tengevolge van de toepassing van de z.g. mildheidsclausule, behoren te worden inverdiend voor zover dit door ver- hoging van de normale lonen op de voet van punt I van dit besluit mogelijk wordt. Voor zover de lonen, welke door de vaststelling van dit besluit komen te vervallen, hoger liggen dan de nieuwe lonen, wordt voor de ten tijde van de vaststelling van dit besluit in dienst zijnde werklieden het meerdere als tijdelijke persoon- lijke toelage toegekend. Het uitzicht op hoger loon wordt hiermede echter niet gegarandeerd. Dit besluit wordt geacht in werking te zijn ge- treden met ingang van de eerste loonweek in Januari 1948, met ingang van welke dag vervalt de loonregeliiig; vastgesteld bij raadhbesluit van 29 April 1948, no. 44. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 16 Juni 1949. secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1949 | | pagina 9