47 29 Juni 1949. kortere tijd toestaat, moet de woning binnen de door burgemeester en wethouders te stellen termijn worden ontruimd. Alsdan wordt aan het gezin over de ont- brekende termijn een vergoeding toegekend. 4. Voor de dienst bestemde gedeelten der woning moeten voor de dienst beschikbaar blijven. Artikel 28. 1. Geniet de ambtenaar krachtens wettelijk voor- geschreven of onverplicht door de gemeente gesloten verzekering een geldelijke uitkering ter zake van een ongeval, hem in verband met de uitoefening van zijn ambt in dienst der gemeente overkomen, dan zal op zijn bezoldiging deswege inhouding plaats vinden, echter ten hoogste tot het bedrag van de uitkering. 2. Burgemeester en wethouders zijn bevoegd in bijzondere gevallen van deze regel af te wijken. Artikel 29. Deze verordening wordt geacht in werking te zijn getreden op 1 Januari 1948, met uitzondering van arti- kel 16, hetwelk geacht wordt in werking te zijn getreden op 1 Januari 1946, terwijl de nieuwe bezoldiging voor de concierge van het gezondheidshuis geacht wordt in werking te zijn getreden op 19 April 1948. OVERGANGSBEPALING. Artikel 30. In afwijking van het bepaalde in de artikelen 2, 3, 4 en 5 ontvangt: a. Ir. W. J. A. Duynstee, directeur der gemeente gas- duinwater- en electriciteitsbedrijven, een vaste jaar- wedde van 8385.benevens het genot van vrij wonen, vuur, licht en water. b. P. Westra, controleur der gemeentefinanciën, een vaste jaarwedde van f 6720.benevens een vaste vergoeding van 150.per jaar als waarnemend secretaris.

Raadsnotulen Heemstede | 1949 | | pagina 13