47 29 Juni 1949. tenaar die met de leiding van de afdeling is belast een vaste toelage toegekend van 150.— per jaar. Artikel 12. 1. Burgemeester en wethouders bepalen voor welke akten of diploma's een toelage wordt verleend, met dien verstande: a. dat het gezamelijk bedrag der toelagen voor dezelfde persoon een bedrag van 200.per jaar niet mag overschrijden b. dat geen vergoeding wordt verleend aan: 1de ambtenaren ter secretarie werkzaam in de rang adjunct-commies of hoger, voor het bezit van het diploma gemeente-administratie I; 2. de administratieve ambtenaren van de bedrijven en diensten werkzaam in de rang van adjunct- commies of hoger, voor het be^it van een diploma boekhouden 3. de technische ambtenaren werkzaam in de rang van opzichter A of hoger, voor het bezit van een diploma van een M.T.S. of van een daar- mede gelijk te stellen diploma. 2. Ambtenaren, die niet zijn hoofd van een tak van dienst en het radicaal bezitten van Mr. in de rechten of Ingenieur, genieten daarvoor een jaarlijkse toelage van 200. Artikel 13. Indien de bruto-wedde van een ambtenaar, ver- meerderd met toelagen doch met uitzondering van de kindertoelage, minder bedraagt dan 1500.— per jaar en hij naar het oordeel van burgemeester en wethouders a. in de vervulling van zijn functie een volledige dag- taak vindt en, b. niet kan inwonen bij het gezin, waartoe hij behoort, kunnen burgemeester en wethouders bepalen, dat aan hem bij wijze van tijdelijke maatregel een tijde- lijke pensiontoelage wordt verleend, waarvan het

Raadsnotulen Heemstede | 1949 | | pagina 7