54 28 Juli 1949. VERORDENING OP OPSLAGPLAATSEN. Aan de Raad. In Uwe vergadering van 27 Mei 1948 werd onder no. 59 een verordening vastgesteld waarbij regelen werden gegeven met betrekking tot opslagplaatsen m deze gemeente. Deze verordening werd ingevolge artikel 198 der Gemeentewet aan Gedeputeerde Staten medegedeeld. Een bericht van ontvangst deden Gedeputeerde Staten ons niet toekomen omdat, naar ons bleek. dat College aan de Provinciale Staten een voorstel wenste te doen tot regeling van dezelfde aangelegenheid door de Provincie. Inderdaad is tot stand gekomen de ..opslagplaatsen- verordening Noordholland" opgenomen in Provinciaal Blad no. 18 van dit jaar. Naar aanleiding hiervan hebben Gedeputeerde Staten ons bij brief van 16 Juni j.l. verzocht het raadsbeslmt van 27 Mei 1948 no 59 te willen toetsen aan genoemde provinciale verordening. Aangezien laatst genoemde verordening betrekking heeft op het landelijk deel der gemeente mag de gemeentelijke verordening daarop met van toepassing zijn, zodat inderdaad termen aanwezig zijn de verordening van 27 Mei 1948 no. 59 te herzien. Wij hebben daarbij tevens gestreefd naar een redactie, welke, zoveel mogelijk, in overeenstemming is met de provinciale verordening. i Ter bevordering van de duidelijkheid achten wij het gewenst dat de verordening in haar geheel opnieuw wordt vastgesteld en dat derhalve het raadsbesluit van 27 Mei 1948 no. 59 wordt ingetrokken. Een ontwerp-besluit tot regeling van een en ander bieden wij U hierbij ter vaststelling aan. Heemstede, 13 Juli 1949. Burgemeester en wethouders van Heemstede, E. J. van Lent, l.b. De secretaris, N. Vos.

Raadsnotulen Heemstede | 1949 | | pagina 7