54 28 Juli 1949. VERORDENING OP OPSLAGPLAATSEN. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 13 Juli 1949; BESLUIT: a. in te trekken zijn besluit van 27 Mei 1948 no. 59. b. vast te stelien de volgende verordening: „Verordening op opslagplaatsen". Artikel 1. 1. Onverminderd hetgeen daaromtrent door een hogere wetgever is of wordt bepaald, is het in het niet landelijk deel der gemeente verboden a. op plaatsen, welke van de openbare-, land- of waterweg of van een andere voor het pubiiek toegankelijke plaats af met inbegrip van open- bare vervoermiddelen, behalve vliegtuigen, zichtbaar zijn, zand, grint, bouwmaterialen. bouwgereedschappen, steenkolen, sintels, vlieg- as, slakken, bries, mest, bagger, afbraak, puin, lompen, oud metaal en andere oude materialen, buiten het normale gebruik gesteld materiaal, scheepswrakken, onbruikbare of aan haar nor- male bestemming onttrokken rij-, voer-, vaar- of vliegtuigen of onderdelen van zodanige rij-, voer-, vaar- of vlïegtuigen op te slaan, te bergen of opgeslagen of geborgen te houden. b. stoffen en voorwerpen als onder a bedoeld, aan het oog te onttrekken of onttrokken te houden met gebruikmaking van middelen, zichtbaar van een openbare land- of waterweg of van een andere voor het publiek toegan- kelijke plaats af, met inbegrip van openbare vervoermiddelen, behalve vliegtuigen, indien Burgemeester en Wethouders in een aan- schrijving aan de gebruiker van het daarbij betrokken perceel hebben verklaard, dat de middelen, waarmede die stoffen of voorwerpen

Raadsnotulen Heemstede | 1949 | | pagina 8