67 29 September 1949 GELDLENING 260.000.—. De raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders- Gelet op de artikelen 177 en 228 der gemeentewet; BESLUIT: om laste van de gemeente met de Rijksverzeke- nngsbank, gevestigd te Amsterdam, een overeenkomst van geldlening aan te gaan, tegen de navolqende voor- waarden: A. De Rijksverzekeringsbank, hierna te noemen „geld- geefster zal aan de gemeente Heemstede, hierna te noemen ,,geldneemster", ter leen verstrekken en deze zal bij geldgeefster ter leen opnemen een som van twee honderd zestig duizend gulden, tegen de koers van 100 procent, onder bepaling dat, met inachtneming van de duur der lening, het opge- nomen bedrag zal worden teruggegeven. Het te lenen bedrag zal door geldneemster worden opgenomen op 1 November 1949. De uitbetaling zal geschieden door overschrijving van het betref- fende bedrag bij de hoofdbank van de Nederlandse Bank, ten gunste en op naam van geldneemster, tegen afgifte, door de geldneemster ten hoofdkan- t°re van geldgeefster van een schuldbekentenis, waairin verwezen wordt naar deze akte en ver- meldende als datum van ondertekeninq, de daq der uitbetaling. B. De lening zal onderworpen zijn aan de volgende BEPALINGEN. Artikel 1. Geldneemster zal van het onafgeloste gedeelte van oedrag der lening betalen een tegen 3<4 per jaar te berekenen rente. Deze rente zal worden voldaan op 15 Mel'issô Novemb" va° elk i°". ™or ie, eers, De voor het eerst te betalen rente zal worden be-

Raadsnotulen Heemstede | 1949 | | pagina 2