67 29 September 1949 door geldneemster zal tot 15 November 1954 zijn uit- gesloten; met ingang van laatstgenoemde datum zal geldneemster uitsluitend op de aflossingsverschijndagen extra mogen aflossen, doch slechts tegen betaling van een vergoeding van \]/z van het extra af te lossen bedrag, indien de aflossing plaats vindt vöör 15 Novem- ber 1960, terwijl zulks gedurende de verdere looptijd der lening slechts mogelijk zal zijn tegen betaling van een zodanige vergoeding, berekend naar 1 van het extra af te lossen bedrag. Geldneemster zal van haar voornemen tot extra af- lossing der lening tenminste drie maanden tevoren aan geldgeefster schriftelijk kennis geven. Deze kennisgeving is onherroepelijk en verplicht geldneemster op de gestelde datum de extra aflossing te voldoen. De bedragen, overeenkomstig dit artikel extra afge- lost, zullen gerekend worden allereerst te zijn betaald in mindering van de laatste aflossingstermijn, daarna van de voorlaatste en zo vervolgens. Artikel 4. Conversie der lening is mogelijk op nader overeen te komen voorwaarden. Echter zal het in artikel 3 ten aanzien van extra aflossing bepaalde in ieder geval op conversie van toepassing zijn, met uitzondering evenwel van de laatste twee alinea's. Artikel 5. Met ingang van 15 November 1979 zal geldneemster gehouden zijn het saldo der lening met de daarop als- nog verschuldigde rente, te allen tijde geheel en ineens af te lossen, indien geldgeefster haar tenminste drie maanden tevoren schriftelijk aanzegging daartoe ge- daan heeft. Artikel 6. Alle aan geldgeefster verschuldigde betalingen zullen geschieden door storting of overschrijving op haar rekening bij de hoofdbank van De Nederlandse Bank of op haar postrekening no. 7615. De betalingen zullen geschieden in Nederlands geld, zonder korting of

Raadsnotulen Heemstede | 1949 | | pagina 4