82 27 October 1949. HULP VAN TECHNISCHE DIENSTEN. Aan de Raad, Bij Uw besluit van 23 December 1947, No. 91 werd overgegaan tot het treffen van een gemeenschappelijke regeling met de gemeente Bennebroek, waarbij onre gemeente door middel van de Dienst van Openbare Werken zorg draagt voor het bouw- en woningtoezicht, het toezicht op de onderhoudswerken enz. in de ge- meente Bennebroek. Uit de gehouden aantekening van de voor Benne- broek verrichte werkzaamheden blijkt dat, mede in ver- band met de herziening van de jaarwedderegeling voor het gemeentepersoneel, het in de overeenkomst genoem- de bedrag van j 2500.dat door de gemeente Benne- broek wordt vergoed, voor het jaar 1950 onvoldoende moet worden geacht. Een verhoging van de vergoeding tot f 3500.is noodzakelijk. Voorts heeft de praktijk uitgewezen, dat van de ge- meenschappelijke regeling behoren te worden uitgezon- derd, de werkzaamheden, verbonden aan de voorberei- ding van het tekenwerk voor het maken van bestekken voor en het toezicht op de uitvoering van werken ten laste van de kapitaaldienst, alsmede tekenwerk in ver- band met het maken of herzien van het uitbreidings- plan. Het gemeentebestuur van Bennebroek heeft ons medegedeeld met het bovenstaande accoord te gaan en daarom stellen wij U voor de nodige wijzigingen in de overeenkomst aan te brengen door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit. HEEMSTEDE, 19 October 1949. Burgemeester en wethouders van Heemstede, E. J. van Lent l.b. De secretaris, N. Vos.

Raadsnotulen Heemstede | 1949 | | pagina 11