104 29 December 1949 Voor no. 1 f 2.50 Voor no. 2 f 2,— Voor no. 3 f 1.50 Voor no. 4 f 1. 6. De brandwacht-chauffeur, die in vaste dienst bii Upenbare Werken moet zijn, ontvangt voor werk- zaamheden te verrichten buiten zijn werkrooster de vergoedingen aangegeven in de bepalingen van het 2e en 3e lid. 7. De brandwacht-reserve chauffeur ontvanqt een ver- goeding van f 10.50 per wekelijkse wachtdienst. Artikel 17. Elk lid van het personeel is gehouden de dienstbe- velen te gehoorzamen en de hem opgedragen werk- zaamheden nauwgezet en met ijver te verrichten. Artikel 18. Indien een lid van het personeel verhinderd is zijn functie naar behoren te vervullen moet hiervan onver- w,,ld kennis worden gegeven aan de commandant. Artikel 19. De leden van het korps zijn verplicht toe te laten dat in hun woning een alarmeringsinrichting wordt aan- gebracht. Het is verboden de alarmschel buiten wer- kmg te stellen zonder toestemming van de commandant De leden van het korps zijn verplicht aan het personeel belast met het verrichten van werkzaamheden aan de lenen enn9SmriChtin9' t0egan9 tot hun woning te ver- Artikel 20. 1 Aan elk lid van het personeel wordt bij aanstellinq koste oos een exemplaar van deze verordeninq en van de voor hem geldende instructie teqen ont- vangstbewijs uitgereikt. 2. Het personeel is verplicht de bepalingen van deze verordening en de bepalingen der op grohd daar- van uitgevaardigde instructies en reglementen qe- trouw na te leven.

Raadsnotulen Heemstede | 1949 | | pagina 24