4 26 Januari 1950. 2e Afd. welke bereid bleken een vertegenwoordiger in die com- missie aan te wijzen. De bijdrage zou verstrekt worden voor de leerlingen, die zijn ingeschreven dus ver- plicht, zowel als vrijwillig in een der Haarlemse Ziekenfondsen, te weten: Amsterdamsch Ziekenfonds, Haarlemsch Ziekenfonds, Ned Algemeen Ziekenfonds, Rotterdamsch Ziekenfonds en Ziekenfonds ..Zieken- zorg", Aannemende dat ongeveer 50 der leerhngen in- geschreven is wij beschikken hieromtrent niet over juiste gegevens zouden de bijdragen dus per jaar ongeveer f 2500.bedragen, waar tegenover practisch slechts de administratiekosten staan. Om deze bijdragen te kunnen ontvangen zal dus een commissie ingesteld dienen te worden. Wij achten dit niet bezwaarlijk en vertrouwen, dat een zodanige com- missie niet anders dan voor de schooltandverzorging gunstig zal kunnen werken, zodat wij U voorstellen tot de instelling daarvan over te gaan. Over het ontwerp-reglement pleegden wij overleg zowel met de meergenoemde Centrale Raad en de Haar- lemse Ziekenfondsen, als met de commissie voor de volksgezondheid, die alle met een en ander accoord gaan. Verder vertrouwen wij, dat de verenigingen en be- sturen welke in het reglement worden genoemd voor het aanwijzen van een vertegenwoordiger in het be- stuur, daartoe bereid zullen zijn. Op grond van het vorenstaande stellen wij U daarom voor over te gaan tot de vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit. Heemstede, 18 Januari 1950. Burgemeester en wethouders van Heemstede. E. J. van Lent, l.b. De secretaris. N. Vos.

Raadsnotulen Heemstede | 1950 | | pagina 10