4 26 Januari 1950. 2e Afd. vacature een nieuwe aanbeveling aan burgemeester en wetbouders in te zenden. Artikel 5. Het dagelijks bestuur is belast met de dagelijkse lei- ding en met de uitvoering van de besluiten van de commissie, zulks onverminderd de bevoegdheden en verplichtingen van de schooltandarts, die met de practische uitvoering van de schooltandverzorging be- last is. Artikel 6. Het dagelijks bestuur vergadert zo dikwijls de voor- zitter dit nodig oordeelt of twee leden dit verzoeken. De commissie vergadert zo dikwijls de voorzitter of zij dit nodig oordelen of tenminste drie leden dit ver- zoeken, doch tenminste één keer per jaar. Besluiten worden genomen bij meerderheid van stem- men met dien verstande, dat voor het tot standkomen van een besluit de aanwezigheid van tenminste de helft van het totaal aantal leden vereist is. Het dagelijks bestuur zowel als de commissie kunnen besluiten één of meer personen tot hun vergadering toe te laten en met adviserende stem aan de vergadering te laten deelnemen. Wanneer het dagelijks bestuur of de commissie zulks wenst, is de schooltandarts verplicht de vergadering daarvan bij te wonen en alle inlichtingen, de dienst be- treffende, te verstrekken. Artikel 7. De beloning van de secretaris-penningmeester wordt door de gemeente betaald, evenals de kosten welke de commissie voor de uitoefening van haar taak nood- wendig moet maken. De bijdragen van de ziekenfondsen worden door de penningmeester aan de gemeente afgedragen. Artikel 8. Zo spoedig mogelijk na 1 September van ieder jaar wordt een verslag met rekening en verantwoording

Raadsnotulen Heemstede | 1950 | | pagina 13