7 a 26 Januari 1950. 5. Versterkte aflossing zal vôör 15 Februari 1955 niet mogen plaats hebben. Op of nâ 15 Februari 1955 heeft de gemeente uitsluitend op de aflos- singsverschijndata het recht tot versterkte aflossing over te gaan. Van haar voornemen om eventueel versterkte aflossing te doen, zal tenminste drie maanden tevoren schriftelijk worden kennis ge- geven, met vermelding van het juiste bedrag daarvan. 6. Indien de gemeente van haar bevoegdheid sub 5 gebruik maakt, zal zij aan de geldgever een ver- goeding verschuldigd zijn van \/2 over het bedrag dat zij aflost boven het sub 4 bepaalde. 7. Alle betalingen zullen zonder kosten voor de geld- gever worden gedaan ten kantore van de Incasso- Bank N.V. bijkantoor Overtoom te Amsterdam, ten gunste van zijn aldaar gehouden rekening, of daar waar de geldgever dit zal bepalen, terwijl geen kwijting zal kunnen worden gevorderd voor en aleer de verschuldigde bedragen in het bezit van de geldgever zijn. De geldgever behoudt zich het recht voor om later in de wijze van betaling ver- andering te brengen. Bij een zodanige wijziging zal kunnen worden volstaan met een eenvoudige mede- deling aan de gemeente, aan welk adres de verdere betalingen zullen moeten geschieden. 8. Indien enige termijn van rente en/of aflossing niet op de verschijndag als boven omschreven mocht zijn betaald, dan vermeerdert het niet betaalde bedrag met een boete van /2 per maand, ge- rekend van de derde dag af na de bepaalde termijn een ingetreden maand als een volle gerekend en wordt al het verschuldigde terstond en ineens opvorderbaar. De gemeente zal in gebreke zijn door het enkel verloop van de bepaalde termijn, zonder dat daar- voor een waarschuwing of ingebrekestelling nodig zal zijn. De geldgever blijft daarenboven geheel vrij, indien enige voor rente en/of aflossing ver- schuldigde som niet op de daarvoor bepaalde tijd mocht worden betaald, onverwijld alle zodanige

Raadsnotulen Heemstede | 1950 | | pagina 26