12 23 Februari 1950. 2e Afd. UITKERINGSBESLUIT EERSTE KWARTAAL 1950. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien de circulaire van de Minister van Binnen- landse Zaken van 16 Januari 1950 No. 42065/G.. Afd. Ambt. Zaken, bureau III, en het K.B. van 20 Januari 1950, Stbl. No. K. 15; Overwegende, dat het, in verband met de jongste stijging van de kosten van levensonderhoud wenselijk is ook aan een deel van het gemeentepersoneel boven de bezoldiging een uitkering toe te kennen; Gehoord het voorstel van burgemeester en wethouders; Gelet op het advies van het Centraal Bureau inzake gemeenschappelijke behandeling van gemeentelijke per- soneelsaangelegenheden; BESLUIT: het K.B. van 20 Januari 1950, Stbl. No. K. 15, hou- dende toekenning van een uitkering over het eerste kwartaal 1950 aan een deel van het Rijkspersoneel, van het politiepersoneel en van het personeel van onder- wijsinrichtingen en -instellingen, (uitkeringsbesluit eerste kwartaal 1950) voor zover nodig en mogelijk van toepassing te verklaren op de overeenkomstige groepen van gemeentepersoneel wier wedde of loon van ge- meentewege wordt geregeld, met dien verstande: a. dat waar in artikel 6 onder a van genoemd K.B. wordt gesproken van ,,artikel 5 van het koninklijk besluit van 3 Augustus 1922 (Stbl. No. 479), tot regeling van de toekenning van wachtgeld aan burgerlijke rijksambtenaren" in de plaats daarvan wordt gelezen: ,,artikel 5 van het raadsbesluit van 30 Augustus 1931 tot regeling van het wacht- geld voor het gemeentepersoneel, zoals dat besluit nader is gewijzigd"; b. dat dit besluit niet van toepassing is op het per- soneel der Vrijwillige Brandweer, op nevenbetrek- kingen welke vervuld worden naast een betrek-

Raadsnotulen Heemstede | 1950 | | pagina 7