64 31 Äugustus 1950. 2e Afd. UITKERINGSBESLUIT 2e HALFJAAR 1950. Aan de Raad, Het lag aanvankelijk in de bedoeling van de Regering de voorlopige kwartaalsgewijze regeling inzake de uit- kering van 5 van de wedde of het loon aan een deel van het Rijkspersoneel met ingang van 1 Juli 1950 te vervangen door een definitieve regeling. Nu deze defi- nitieve regeling echter eerst tegen 1 Januari 1951 is te verwachten, heeft de Ministerraad besloten, dat voor het tweede halfjaar 1950 met de kwartaalsgewijze uit- keringen zal worden voortgegaan op basis van de rege- ling voor het tweede kwartaal van dit jaar. Üit een van de Minister van Binnenlandse Zaken ontvangen circulaire, d.d. 10 Juli 1950 blijkt, dat de Ministerraad heeft besloten de totstandkoming te be- vorderen van een definitieve maatregel, welke in de plaats tredend van de hiervoren omschreven voorlopige voorzieningen alsnog tot 1 Januari 1950 zal terug- werken, met verhogende invloed op de pensioensgrond- slagen. Het is de bedoeling in deze definitieve voorzie- ning ook de z.g. Joekes-gulden te betrekken. Als uitvloeisel van een en ander zal een uitkerings- besluit voor het 3e en 4e kwartaal 1950 achterwege blijven en zullen de uitkeringen, over die kwartalen te doen, worden aangemerkt als voorschotten op de vast te stellen definitieve voorziening. Op de uitkering van de 5 aan de overeenkomstige groepen van gemeentepersoneel hebben betrekking uwe besluiten van 23 Februari 1950, no. 12 en van 27 Juli 1950, no. 58. Het verdient naar de mening van de Minister alles- zins aanbeveling de gevolgde gedragslijn voor het 3e en 4e kwartaal te continueren. Vervolgens een van het Centraal Bureau inzake ge- meenschappelijke behandeling van gemeentelijke per- soneelsaangelegenheden ontvangen circulaire is plaat- selijk overleg met de organisaties van gemeenteperso- neel niet nodig, omdat het Centraal Orgaan de mening van de Minister onderschrijft. Op grond van een en ander verzoeken wij U ons te

Raadsnotulen Heemstede | 1950 | | pagina 11