93 26 October 1950 4e Afd. VERKOOP BOUWTERREIN „HEEMSTEEDSE DREEF". Aan de Raad, Wij hebben de eer U mede te delen, dat: le. de heer Mr. A. A. E. Buurman van Vreeden te Bloemendaal wenst te kopen een perceel bouw- terrein, groot 823 M2, bestemd voor de bouw van 2 eengezinswoningen, gelegen aan de Franz Schubertlaan, voor de som van 7500, 2e. de N.V. Phimop te Amsterdam, wenst te kopen voor zich of haar nader te noemen meester een perceel bouwterrein, groot 925 M2, bestemd voor de bouw van 3 eengezinswoningen, gelegen aan de Beethovenlaan, hoek Bachlaan, voor de som van f 9000,en een perceel bouwterrein, groot 1127 M2, eveneens bestemd voor de bouw van 3 eengezinswoningen, gelegen aan de westzijde van de Franz Schubertlaan, voor de som van 10.000,—; 3e. de heer W. Kleyn te Heemstede, wenst te kopen voor zich of zijn nader te noemen meester, een perceel bouwterrein. groot 780 M2, bestemd voor de bouw van 2 eengezinswoningen, gelegen aan de westzijde van de Beethovenlaan, voor de som van f 7500, Wij zijn van mening, dat de bovenvermelde prijzen voldoende hoog zijn en daarom hebben wij voorlopige koopakten afgesloten, welke met de tekeningen waarop de over te dragen percelen grond zijn aangegeven, voor U ten Raadhuize ter inzage liggen. Wij nodigen U uit tot deze verkopen te besluiten door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit. Heemstede, 18 October 1950. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, N. Vos.

Raadsnotulen Heemstede | 1950 | | pagina 17