108 30 November 1950. art. 18 der gemeenschappelijke regeling is de Raad van Bestuur belast met het benoemen, schorsen, ontslaan en het regelen der bezoldiging. alsmede der overige ar- beidsvoorwaarden van de directeur en het overiqe personeel yerbonden aan de Volkscredietbank. Ue Kaad van Bestuur kan de directeur van de Volks- credxetbank machtigen tot het benoemen, schorsen en ontslaan van personeel niet in vaste dienst, onder door de Kaad van Bestuur te stellen regelen. Artikel 8. Het dagelijks bestuur is belast met: BestuurUltVOeren V3n besluiten van de Raad van Het regelen van en het toezicht houden op de daqe- lijkse leiding van de Volkscredietbank; Het beshssen op de aanvragen om crediet, voorzover zulks door de Raad van Bestuur niet aan anderen is opgedragen. Artikel 9. Het dagehjks bestuur vertegenwoordigt met inacht- neming van het in deze gemeenschappelijke reqelinq en m het reglement voor de Volkscredietbank bepaalde de Voikscredietbank in en buiten rechte. Artikel 10. Alle stukken uitgaande van de Raad van Bestuur of dagel'jks bestuur worden door de voorzitter en de secretaris ondertekend. Artikel 11. Het voor de Volkscredietbank benodigde kapitaal wordt door de gemeente Haarlem naar behoefte ver- strekt tegen vergoeding van een rente gelijk aan de rente dxe door de Bank van Nederlandse Gemeenten m rekenxng-courant wordt berekend en op de wijze nader door de Raad van Bestuur met de gemeente Haar- lem te regelen. Artikel 12. De gemeente Haarlem stelt, tegen vergoeding van

Raadsnotulen Heemstede | 1950 | | pagina 38