108 30 November 1950. een nader overeen te komen jaarlijkse huursom, ten behoeve van de Volkscredietbank een gebouw ter be- schikking. De zich bij de aanvang van deze regeling in het gebouw van de gemeentelijke bank van lening be- vindende inventaris, in gebruik bij die bank, wordt in gebruik aan de Volkscredietbank afgestaan, doch blijft eigendom van de gemeente Haarlem. Artikel 13. In het verlies van de Volkscredietbank dragen de tot deze gemeenschappelijke regeling toegetreden ge- meenten jaarlijks bij naar verhouding van het totaal- bedrag der aan inwoners van elk dier gemeenten in het jaar, waarop het verlies betrekking heeft, verleende credieten. De uitkering van een bedrijfsoverschot geschiedt naar dezelfde verhouding. De betaling door of de uit- kering aan de gemeenten geschiedt binnen een maand na vaststelling van de winst- en verliesrekening. Artikel 14. Jaarlijks vöör 1 Juni stelt de Raad van Bestuur een door de directeur opgemaakt verslag van de toestand en de exploitatie van de Volkscredietbank over het afgelopen jaar vast. Jaarlijks vôör 1 Juli stelt de Raad van Bestuur voor- lopig vast de balans van de bezittingen en schulden op 31 December van het afgelopen jaar en een winst- en verliesrekening over het afgelopen jaar en zendt deze ter vaststelling aan Gedeputeerde Staten der provincie. Jaarlijks vöôr 1 September stelt de Raad van Bestuur een door de directeur opgemaakte begroting voor het volgend jaar vast en zendt deze ter goedkeuring aan Gedeputeerde Staten der provincie. Het dagelijks be- stuur zendt een exemplaar van deze stukken terstond aan de tot de regeling toegetreden gemeenten. Artikel 15. De voorlopige vaststelling van de balans en winst- en verliesrekening bedoeld in art. 14 geschiedt niet, dan nadat deze stukken zijn onderzocht en daarover rapport is uitgebracht door de afdeling verificatie van de ge-

Raadsnotulen Heemstede | 1950 | | pagina 39