29 29 Maart 1951. 4e Afd. VERLICHTING RAADHUIS BIJ FEESTELIJKE GELEGENHEDEN. Aan de Raad, In het voorjaar van 1929 werd door de Gemeente- bedrijven een illuminatie van het Raadhuis tot stand gebracht. Vele malen heeft deze verlichting bij feeste- lijke gelegenheden dienst gedaan. In de loop van de tijd en vooral tijdens de oorlogsjaren zijn, wegens het toen bestaande materiaalgebrek, verschillende onder- delen gebruikt voor andere doeleinden. De installatie is dan ook in genen dele volledig meer en daarom werd reeds bij enkele feestelijke gelegenheden tot ver- lichting van het Raadhuis door middel van schijnwer- pers over gegaan. Wij zijn echter van mening, dat ons Raadhuis zich bijzbonder leent voor een illuminatie met gloeilampjes. Het resultaat, dat daarmede wordt bereikt steekt o.i. verre uit boven dat, hetwelk wordt verkregen met zgn. floodlight. Dit geeft ons dan ook aanleiding U voor te stellen de nodige gelden beschikbaar te stellen voor het weder in orde brengen van de illuminatie met gloeilampjes. De kosten van het weer geheel in orde brengen van deze illuminatie, het plaatsen ter gelegenheid van de a.s. verjaardag van H.M. de Koningin en het daarna weder verwijderen, zullen 2.000,— bedragen. Daarbij komen nog de uitgaven voor werkzaamheden door Openbare Werken te verrichten, waarvoor wordt ge- raamd f 400.zodat over een bedrag van f 2.400. dient te kunnen worden beschikt. Wij stellen U voor dit bedrag, dat ten laste van de gewone dienst van dit jaar dient te komen, beschikbaar te stellen, door bekrachtiging van bijgevoegd ontwerp- besluit. Heemstede, 14 Maart 1951. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De Secretaris, N. Vos.

Raadsnotulen Heemstede | 1951 | | pagina 11