26 29 Maart 1951, 2e Afd. UITKERINGSBESLUIT 1950 De Raad der gemeente Heemstede; gezien de circulaire d.d. 27 December 1950, no. U 2156/G van de Minister van Binnenlandse Zaken over nadere maatregelen nopens de bezoldiging van het personeel der lagere publiekrechtelijke organen; mede gezien de adviezen d.d. 17 Januari en 15 Fe~ bruari 1951 van het Centraal Orgaan inzake gemeen- schappelijke behandeling van gemeentelijke personeels- aangelegenheden en het voorstel van burgemeester en wethouders; het K.B. van 16 Februari 1951, Stbl. no. 47 (Uitke- ringsbesluit 1950) houdende toekenning van een aan- tal uitkeringen aan een deel van het Rijkspersoneel, van het politiepersoneel en van het personeel van onderwijsinrichtingen en -instellingen voor zover nodig en mogelijk van toepassnig te verklaren op de over- eenkomstige groepen van gemeentepersoneel wier wed- de of loon van gemeentewege wordt geregeld, met dien verstande, dat dit niet geldt voor het personeel der vrij- willige brandweer, voor nevenbetrekkingen welke ver- vuld worden naast een betrekking welke van betrok- kene bij voortduring een volledige dagtaak vergt en voorts niet van toepassing is op daarmede overeen- komende geringe niet aan een bepaalde hoofdbetrek- king verbonden toelagen, een en ander ter beoordeling van burgemeester en wethouders. In gevallen van twijfel omtrent de toepassing van dit besluit beslissen burgemeester en wethouders. BESLUIT: Gedaan ter openbare raadsvergadering 29 Maart 1951. van De secr De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1951 | | pagina 7