45 28 Juni 1951. draagt, hetwelk hem onderscheidt van de overige in dezelfde rang werkzame personen, wordt door genoemd college een vaste of tijdelijke toelage verleend. 2. Deze toelage wordt bepaald op ten hoogste 20% van de jaarwede. 3. Wanneer de werkzaamheden aan een bepaalde afdeling verbonden naar de mening van burgemeester en wethouders van zodanige aard zijn, dat daarvoor bijzondere eisen kunnen worden gesteld, wordt aan de ambtenaar die met de leiding van de afdeling is belast, indien deze ingedeeld is in de rang van commies A of lager, een vaste toelage toegekend van 150.— per jaar. Artikel 12. 1. Burgemeester en wethouders bepalen voor welke akten of diploma's een toelage wordt verleend, met dien verstande: a. dat het gezamenlijk bedrag der toelagen voor dezelfde persoon een bedrag van 200.per jaar niet mag overschrijden b. dat geen vergoeding wordt verleend aan 1. de ambtenaren ter secretarie werkzaam in de rang adjunct-commies of hoger, voor het bezit van het diploma gemeente-administratie I; 2. de administratieve ambtenaren van de bedrijven en diensten werkzaam in de rang van adjunct- commies of hoger, voor het bezit van één diploma boekhouden, met dien verstande, dat, indien een ambtenaar meer dan één diploma boekhouden bezit voor het tweede alleen dan vergoeding wordt gegeven indien het bezit daar- van van hogere waarde moet worden geacht; 3. de technische ambtenaren werkzaam in de rang van opzichter A of hoger, voor het bezit van een diploma van een M.T.S. of van een daar- mede gelijk te stellen diploma. 2. Ambtenaren, die niet zijn hoofd van een tak van dienst en ook niet werkzaam zijn in de rang van hoofd-

Raadsnotulen Heemstede | 1951 | | pagina 11