45 28 Juni 1951. de ambtenaren wier betrekking naar het oordeel van burgemeester en wethouders als nevenbetrekking is te beschouwen, tenzij de ambtenaren meer dan één neven- betrekking vervullen, en zij daarin, naar het oordeel van burgemeester en wethouders, een volledige dagtaak vinden, met dien verstande dat de gezamenlijke wedden niet zullen stijgen boven 2544.— per jaar. Artikel 15. Het salaris van een ambtenaar, die de leeftijd van 21 jaar nog niet heeft bereikt wordt bepaald overeen- komstig de „Algemene loonregeling jeugdig administra- tief Rijkspersoneel". Artikel 16. Aan de ambtenaar, die belast is met het opmaken der notulen van de vergaderingen van de raad wordt daarvoor een vaste toelage toegekend van 40.per vergadering. Artikel 17. De vergoeding voor het gebruik van eigen rijwielen in dienst der gemeente wordt, voor zover niet in de gemeente- of bedrijfsbegroting op een vast bedrag bepaald, door burgemeester en wethouders geregeld, na hierover het hoofd van de betrokken tak van dienst te hebben gehoord, met dien verstande, dat deze ver- goeding niet meer bedraagt dan 45.per jaar en bij zeer intensief gebruik niet meer dan 60.— per jaar. Artikel 18. De regeling der bezoldiging van tijdelijk aangesteld of op burgerrechtelijke arbeidsovereenkomst aangenomen personeel geschiedt door burgemeester en wethouders, met dien verstande, dat, indien de aanstelling of aan- neming plaats heeft in een der in artikel 2 genoemde rangen, bij die aanstelling of aanneming geen lagere bezoldiging mag worden toegekend dan het minimum van de aan de betrekkelijke rang verbonden jaarwedde, tenzij artikel 15 van toepassing is.

Raadsnotulen Heemstede | 1951 | | pagina 13