45 28 Juni 1951. van het hoofd van de tak van dienst, waartoe zij behoren. a h°°fden van takken van dienst geven elke maand verslag aan burgemeester en wethouders van het overwerk onder hunne directie verricht, met ver- melding van de redenen, die daartoe hebben geleid, duur van het overwerk, de vergoeding daarvoor gegeven, zomede de namen der ambtenaren, aan wie deze is uitbetaald. u ^eze hePahng is niet van toepassing op de hoorden van dienst en op de ambtenaren genoemd in artikel 4. Artikel 25. Bij aanstelling, bevordering, weddeverhoging en ont- slag, benevens bij uitbetaling der wedde, worden daar- brachf33" ambtenaar 9een kosten in rekening ge- Artikel 26. 1. De ambtenaar heeft recht op zijn bezoldiging tot de dag van ingang van het ontslag uit zijn ambt ,tot en met da9 van overlijden. Is de bezoldiging reeds tot een latere dag uitbetaald, dan wordt het meerdere verrekend met de som, in de volgende leden bedoeld. 2. Overlijdt een ambtenaar, die geen weduwe of kinderen, jonger dan 18 jaren, achterlaat en niet is kostwinner voor zijn ouders of voor zijn broers of 'on9er dan jaren, dan wordt aan de recht- hebbende een uitkering gegeven, gelijk aan de wedde van de overleden ambtenaar over een tijdvak van 14 dagen. 3. Overlijdt een ambtenaar, die een weduwe of kinderen jonger dan 18 jaren achterlaat, of kostwinner is voor zijn ouders of voor zijn broers of zusters, jonger dan 18 jaren, dan wordt aan deze een uitkering gegeven tot een bedrag, gelijk aan de wedde van de overleden ambtenaar over een tijdvak van drie maanden. 4. Bij overlijden van een ambtenaar, die tijdelijk is aangesteld en die een weduwe of kinderen jonger dan 18 jaren achterlaat, of kostwinner is voor zijn ouders, of voor zijn broers of zusters jonger dan 18

Raadsnotulen Heemstede | 1951 | | pagina 16