fïïï 48 28 Juni 1951. AANVAAKDING SCHENKING. 2e Afd. Aan de Raad, Door de St. Hieronymus-Aemilianusstichting te Amsterdam, eigenaresse van Huize Bosbeek aan de Glipperweg alhier, wordt gratis aan de ge- meente aangeboden het beeid, staande in de voortuin van dat Huis. Dit beeld, dat licht beschadigd is, steltl voor een levensgrote vrouwen- figuur met haar rechterhand een kinderfiguurtje ondersteunende; het beeld is van natuursteen en rust op een dito voet. Het blok, waarop beeld en voet staan, is van klinkers gemaakt en met specie besmeerd, aldus de indrukgevend van een voetstuk. Het is de bedoeling om voor genoemd beeld na aanvaarding een plaats aan te wijzen in de tuin van het Raadhuis. Wij stellen U voor deze schenking, onder dankzegging aan de schenk- ster voor de gemeente te aanvaarden, door vaststelling van bijgaand ontwerp-besluit. Heemstede, 13 Juni 1951. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, N. Vos. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders van 13 Juni 1951; BESLUIT: onder dankzegging aan de schenkster gratis voor de gemeente te aan- vaarden van de St. Hieronymus-Aemilianusstichting te Amsterdam een beeld, voorstellende een levensgrote vrouwenfiguur, met haar rechter- arm een kinderfiguurtje ondersteunende en van natuursteen gemaakt, thans staande in de tuin van Huize Bosbeek aan de Glipperweg alhier. De secretaris, Gedaan ter openbare raadsvergadering van 28 Juni 1951. De voorzitter. i

Raadsnotulen Heemstede | 1951 | | pagina 25