49 28 Juni 1951. 4e Afd. VERKOOP BOUWTERREIN BERLIOZLAAN. Aan de Raad, Wij hebben de eer U mede te delen, dat de heer J. Kieboom te Heiloo, handelende als gevolmachtigde van de N.V. Bouw- en Exploitatie Maat- schappij Lijn 22 te 's-Gravenhage, wenst te kopen voor zich of zijn nader te noemen meester, een perceel bouwterrein groot 1350 M2, bestemd voor de bouw van 3 ééngezinswoningen, gelegen aan de Berliozlaan voor de som van f 11.000. Wij zijn van mening, dat de bovenvermelde prijs, waarop de goed- keuring van het Prijzenbureau voor Onroerende Zaken in het ambtsgebied Noordholland bij beschikking van 12 April 1951 No. 3783 is verkregen, voldoende hoog is en daarom hebben wij een voorlopige koopakte af- gesloten, welke met de tekening, waarop het over te dragen perceel grond is aangegeven, voor U ten raadhuize ter inzage ligt. De Commissie voor het Grondbedrijf kan zich hiermede geheel verenigen. Wij nodigen U uit tot deze verkoop te besluiten door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 20 Juni 1951, met het advies van de Commissie voor het Grondbedrijf burgemeester en wethouders te machtigen 1. voor de gemeente te verkopen op grondslag van de bepalingen en voorwaarden, genoemd in de betreffende voorlopige akte aan J. Kie- boom te Heiloo, ten deze handelende als gevolmachtigde van de N.V. Bouw- en Exploitatie Maatschappij Lijn 22 te 's-Gravenhage, voor zich of zijn nader te noemen meester, een perceel bouwterrein groot 1350 M2, kadastraal bekend in sectie A No. 7332, gelegen aan de westzijde van de Berliozlaan voor de som van /11.000. 2. om in de kadastrale aanduiding van het verkochte perceel en in de redactie van de bepalingen en voorwaarden waaronder deze verkoop geschiedt, zodanige wijzigingen en aanvullingen aan te brengen als zij, na advies van de Commissie voor het Grondbedrijf, nodig zullen oordelen, of wel Gedeputeerde Staten wenseiijk zullen achten. Heemstede, 20 Juni 1951. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, N. Vos. BESLUIT: De secr< Gedaan ter openbare raadsvergadering van 28 Juni 1951. T">p vnorTnttor

Raadsnotulen Heemstede | 1951 | | pagina 27