45 28 Juni 1951. directeur gas-, duinw.- en electr.bedrijv. badmeester concierge Bronstee- school concierge gezondheids- huis vrij wonen, gas en 600. water vrij wonen en vrij 252. brandstoffen vrije centr. ver- 48. warming der woning vrij wonen, water, 360. licht en vrije ver- warming der woning hoofdzuster gezond- vrij wonen en vrije 400. heidshuis verw. der woning; gebruik van gas, water en electriciteit tot max 75. Artikel 6. De badmeester wordt benoemd, geschorst en ontslagen door burgemeester en wethouders na gepleegd overleg met het bestuur der Stichting welke het badhuis der gemeente in beheer heeft. Hij is verplicht zich op zijn kosten door vrouwelijke hulp te doen bijstaan. Het bedrag der beloning, alsmede de door de gemeente verschuldigde pensioensbijdragen, worden door genoemd bestuur in de gemeentekas teruggestort. De badmeester wordt ter beschikking gesteld van het bestuur der Stichting. Zijn instructie, alsmede de voorschriften omtrent het schoonhouden van het badhuis en de zorg voor de centrale verwarming worden door het bestuur vastge- steld, doch behoeven de goedkeuring van burgemeester en wethouders. Artikel 7. 1. Indien de bruto-jaarwedde van de ambtenaar min- der bedraagt dan het voor hem krachtens het volgende lid geldende garantiebedrag, ontvangt hij een vaste garantie-toelage, waarvan het bedrag gelijk is aan het verschil tussen het voor hem geldende garantie-bedrag en zijn bruto-jaarwedde. functie korting p. jaar emolumenten

Raadsnotulen Heemstede | 1951 | | pagina 8