28 Juni 1951. 2. Het garantie-bedrag, bedoeld in het volgend. lid, bedraagt: 3. Burgemeester en wethouders zijn bevoegd te besluiten, dat aan door hen te bepalen groepen van ongehuwde belanghebbenden de garantie-toelage niet wordt verleend. 4. Indien de belanghebbende meer dan één betrekking in aienst van de gemeente bekleedt, wordt de garantie- toelage slechts verleend indien de gezamenlijke som van het bruto-loon minder bedraagt dan het voor hem geldende garantie-bedrag. 5. Een belanghebbende, die een betrekking bekleedt, welke als een nevenbetrekking behoort te worden beschouwd, heeft uit dien hoofde geen aanspraak op de garantie-toelage, bedoeld in het eerste lid, tenzij hij meer dan een nevenbetrekking in dienst van de gemeente bekleedt en hij in de gezamenlijke vervulling daarvan bij voortduring een volledige dagtaak vindt. Artikel 8. 1. Burgemeester en wethouders bepalen het aantal ambtenaren dat in iedere rang werkzaam zal zijn. 2. Burgemeester en wethouders zijn bevoegd, voor zover de werkzaamheden dit nodig maken, tijdelijke ambtenaren aan te stellen. a. voor hen die op 1 Januari 1948 gehuwd waren voor ongehuwden enige kostwinners en voor nen die na vorengenoemde datum tenminste 23 jarer oud zijnde, in het huwelijk treden of zijn getreden 1875.— per jaar; b. voor de niet onder a-genoemde ambtenaren, c de leeftijd van 21 jaren hebben bereikt 1325. per jaar. Artikel 9. De în de artikelen 2 en 4 genoemde jaarwedden gelden voor de ambtenaren die in vaste dienst werk- zaam zijn. Artikel 10. 1. Bij aansteiling of bevordering in rang wordt het

Raadsnotulen Heemstede | 1951 | | pagina 9