39 24 April 1952.. 4e Afd. CREMET VOOR VERBETERING VAN DE GLIPPERWEG Aan de Raad, Zoals U bekend is moet alle verkeer langs de Glipperweig tussten ,,Groenendaal" en de ingang van ,,Meer en Berg" in beide riciitingen worden geleid over één rijbaan van slechts 5.50 meter breedte. Het steeds toenemende verkeer maakt het noodzakelijk over te gaan tot het aan- leggen van een tweede rijbaan. Deze noodzaak wordt nog vergroot door het te verwachten drukke verkeer over de Glipperweg tijdens de Flora 1953. De mogelijkheid voor aanleg van deze tweede rijbaan is aanwezig door een gedeelte van de aan de gemeente in eigendom behorende groenstrook daarvoor te bestemmen. Op de voor U ten Raadhuize ter inzage liggende tekening is in gele kleur deze nieuwe rijbaan, welke een breedte van 5 meter zal krijgen, aangegeven. Het is de bedoeling deze rijweg met oude straatstenen te verharden en het geheel op sobere wijze uit te voeren. Niettemin zal tôch nog een bedrag van rond f 17.000.nodig zijn. Aangezien te zijner tijd de Glipperweg zal moeten worden aangelegd zoals mede op de tekening is aangegeven, verdient het aanbeveling, de thans te maken kosten af te schrijven in 5 jaren. Onder mededeling dat de Commissie voor Openbare Werken zich met een en ander kan verenigen, nodigen wij U uit door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit de benodigde gelden te onzer beschikking te stellen. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 26 Maart 1952; le. burgemeester en wethouders een crediet te verlenen groot f 17.000. voor het aanleggen van een tweede rijbaan langs de Glipperweg tussen ,,Groenendaal" en de ingang van ,,Meer en Berg"; 2e. te bepalen dat de onder le genoemde kosten zullen worden afgeschre- ven in 5 jaren. Heemstede, 26 Maart 1952. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, N. Vos. BESLUIT: Gedaan ter openbare raadsvergadering van 24 April 1952. ie voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1952 | | pagina 9