87 2 October 1952. 4e Afd. BOUW KWEEKKAS TEN BEHOEVE VAN DE PLANTSOENEN. Aan de Raad, De plantsoenen in deze gemeente hebben in de loop der jaren zeer belangrijke uitbreidingen ondergaan. Het aantal planten dat in verband daarmede nodig is om onze plantsoenen een aanzien te geven dat over- eenkomt met de eisen, welke men in onze gemeente daaraan stelt, kan met de bestaande accomodatie van de kwekerij, (koude grond broei- bakken) in het voorjaar niet meer tijdig gereed worden gemaakt. Dit bezwaar kan worden opgeheven wanneer ter beschikking wordt ge- steld een goed geoutilleerde kweekkas, waardoor reeds in de maand Sep- tember kan worden begonnen met het kweken van het in het daarop vol- gend voorjaar benodigde plantenmateriaal. Niet alleen heeft de dienst der plantsoenen steeds tijdig de beschikking over het gewenste plantenmateriaal, maar ook wordt daardoor een be- langrijke besparing op de uitgaven verkregen, hetgeen uit het voor U ten Raadhuize ter inzage liggend overzicht duidelijk blijkt. De bouw van een kweekkas als aangegeven op de eveneens voor U ter inzage gelegde tekening, zal een uitgaaf vorderen van rond 19.500. welk bedrag zonder bezwaar in 20 jaar kan worden afgeschreven. De Commissie voor Openbare Werken, die wij bereids over deze aange- legenheid raadpleegden, kan zich met de bouw van een kweekkas, als wordt voorgesteld, verenigen. De Plantsoenencommissie wordt hierover nog nader gehoord. Wij stellen U voor, door bekrachtiging van bijgevoegd ontwerp-besluit, een crediet te verlenen van f 19.500.voor de bouw van een kweekkas ten behoeve der plantsoenen. Heemstede, 24 September 1952. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, Th. M. Schelling, l.s. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 24 September 1952; BESLUIT: le. Burgemeester en wethouders een crediet te verlenen groot f 19.500. voor de bouw van een kweekkas ten behoeve van de Plantsoenen; 2e. het onder le genoemde bedrag af te schrijven in 20 jaar. Gedaari ter openbare raadsvergadering van 2 October 1952. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1952 | | pagina 11